fbpx

Formy płatności

Dokonując zamówienia w OrganicSpain.pl zgadzasz się na dokonanie przedpłaty (płatność z góry) jedną z wybranych poniżej metod płatności.

Walutą obowiązującą w sklepie OrganicSpain.pl jest EURO (). Dokonując przelewu z konta lub karty złotówkowej (PLN), nastąpi przewalutowanie po kursie Państwa banku na dzień dokonania płatności.

 • PAYPAL – Łatwy i bezpieczny system płatności internetowych. Ponieważ serwis PayPal czyni zakupy online szybszymi, bardziej komfortowymi i bezpiecznymi dla kupujących, stał się najbardziej popularnym rozwiązaniem tego rodzaju na świecie. DO DOKONANIA PŁATNOŚCI NIE JEST WYMAGANE POSIADANIE KONTA PAYPAL
 • STRIPE – Podobnie jak PayPal płatności można dokonać za pomocą kart Visa, MasterCard, American Express, Discover, JCB, Diners Club, SEPA, Sofort, iDeal, Giropay, Alipay i innymi w tym Apple Pay, Google Pay i Microsoft Pay dla urządzeń mobilnych i komputerów.
 • BEZPOŚREDNIO NA KONTO REVOLUT
  GB49 REVO 0099 7018 5485 04
  BIC: REVOGB21
  Kod kraju: GB
  Tytuł: numer zamówienia

Jeśli chcesz zapłacić kartą płatniczą, miej pod ręką następujące dane: numer karty, imię i nazwisko posiadacza karty, datę ważności i CVV (kod bezpieczeństwa, który znajduje się na odwrocie karty)

Jeśli wolisz zapłacić przelewem bankowym musisz mieć na uwadze, że Twoje zamówienie zostanie zrealizowane w momencie, gdy zostaniemy powiadomieni o dokonaniu płatności przez bank.

Czy płatności są bezpieczne?

Karta kredytowa lub debetowa

W przypadku płatności kartą kredytową lub debetową opłata zostanie pobrana za pośrednictwem 100% pewnej bramki płatności danej instytucji finansowej, po stwierdzeniu, że zgłoszone dane są prawidłowe.

W celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa systemu płatności OrganicSpain.pl korzysta z bezpiecznych systemów płatności wiodących podmiotów finansowych w handlu elektronicznym. Nasza platforma integruje ESC (Electronic Purchase Safe), który zgodnie z międzynarodowymi protokołami Verified by Visa i MarterCard Secure Code (oba oparte na technologii 3D Secure) zapewnia wysokie bezpieczeństwo i ochronę płatności.

Poufne dane dotyczące płatności są przekazywane bezpośrednio i w postaci zaszyfrowanej (SSL) do odpowiedniej instytucji finansowej.

Po otrzymaniu płatności i jeśli wszystko się zgadza, otrzymasz e-mail z potwierdzeniem zakupu na swój adres e-mail ze wszystkimi informacjami dotyczącymi zamówienia.

Przelew bankowy

Metoda płatności przelewem to prosta metoda płatności za zakupy przez Internet. Po wybraniu tej opcji płatności, w potwierdzeniu zamówienia pojawią się dane potrzebne do wykonania przelewu. Pamiętaj, że musisz podać numer referencyjny płatności swojego zamówienia.

Przelew bankowy wymaga zaksięgowania kwoty do 48h. Po zaksięgowaniu wpłaty zajmiemy się przygotowaniem zamówienia i dostawą paczki.

PayPal

Dzięki PayPal możesz kupować w całkowicie bezpieczny sposób. Ich dane są przechowywane tylko w Twoim banku i nikt ich nie widzi podczas transakcji. Jeśli wybraną opcją płatności jest PayPal, zostaniesz automatycznie przekierowany do systemu płatności PayPal. Nie jest wymagane posiadanie konta w serwisie PayPal.com

Po otrzymaniu płatności i jeśli wszystko się zgadza, otrzymasz e-mail z potwierdzeniem zakupu na swój adres e-mail ze wszystkimi informacjami dotyczącymi zamówienia.